Kunnanhallituksen kokoonpano

 Merijärven kunnanhallitus kaudella 2017-2021

 

Kunnanhallituksen jäsen Sähköpostiosoite Henkilökohtainen varajäsen Sähköpostiosoite
Nivala Esko, pj. kesk. esko.nivala@agrimarket.fi Hiitola Tuija, kesk. tuihu@hotmail.com
Saukko Päivi, 1. vpj, kesk. paivisaukko@msn.fi Saukko Anna-Maija, kesk. anna-maija.saukko@merijarvi.fi
Lahti Kari, 2. vpj., kesk. lahti.kari@kotinet.com Salmu Mikko, kesk. salmu.mikko@suomi24.fi
Aunio Tanja, ps. tanja.a@hotmail.com Takaeilola Juha, ps. juha.takaeilola@hotmail.com
Jukkola Paula, kesk. paula_jukkola@hotmail.com Pudas Jaana, kesk. jaana.pudas@gmail.com
Majava Kaarina, kesk. kaarina.majava@omanetti.fi Kalapudas Heikki, kesk. heikki.kalapudas@kotinet.com
Saukko Matti, kesk. matti.saukko@outlook.com Saukko Tapani, kesk. tapani.saukko@kotinet.com